SJUKSKÖTERSKEDRÄKT och SJUKVÅRDSLÅDA, 1900-tal.

37162. SJUKSKÖTERSKEDRÄKT och SJUKVÅRDSLÅDA, 1900-tal.

Armbindeln bär påskriften "Södra Sveriges Sjuksköterske hem" Två broscher medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 582