SIFON, "Siv", Metall, Nils Johan, 1900-talets mitt.

371617. SIFON, "Siv", Metall, Nils Johan, 1900-talets mitt.

Märkt i botten Kayser Made in Austria.
Originalkartong.
Höjd ca 33,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalkartong.
Höjd ca 33,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 263