SOFFA, "Visingsö", Carl Malmsten, omkring 1900-talets mitt.

371591. SOFFA, "Visingsö", Carl Malmsten, omkring 1900-talets mitt.

Lös stoppad sits. Märkt undertill.
Längd 181 cm.
Sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage, märken, fläckar, något sliten stoppning, båda framben bör limmas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 181 cm.
Sitthöjd 43 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 7 838