YTTERFORDER, 3 st, Gustafsberg för Prins Eugéns Waldemarsudde, 1900-talets senare hälft.

371588. YTTERFORDER, 3 st, Gustafsberg för Prins Eugéns Waldemarsudde, 1900-talets senare hälft.

1 kruka; Diam 26 cm.
2 krukor; Diam 16,5 cm.
Originalkartonger medföljer.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 kruka; Diam 26 cm.
2 krukor; Diam 16,5 cm.
Originalkartonger medföljer.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 852