SKÅP, med spegeldörr, jugend, troligen tillhört prins Eugen, tidigt 1900-tal.

37155. SKÅP, med spegeldörr, jugend, troligen tillhört prins Eugen, tidigt 1900-tal.

Ägarbrännmärkt E med furstlig krona. Spår av lackstämpel Stockholm. Nyckel finns. Längd 125, bredd 62, höjd 187 cm.

Slitage, märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken och repor.

Antal besök: 1 125