KLÄDHÄNGARE, trä/metall, omkring 1900-talets mitt.

371524. KLÄDHÄNGARE, trä/metall, omkring 1900-talets mitt.

Med tre hatthållare.
Längd 102 cm.
Djup ca 25,5 cm.

Bruksslitage, fläckar, märken, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med tre hatthållare.
Längd 102 cm.
Djup ca 25,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 867