GROGGLAS, 11 st, Björkshults glasbruk, 1900-talets andra hälft.

371496. GROGGLAS, 11 st, Björkshults glasbruk, 1900-talets andra hälft.

Höjd 9,5 cm.
Etikettmärkta.
(Alternativt whiskyglas.)

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9,5 cm.
Etikettmärkta.
(Alternativt whiskyglas.)

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 222