POTTSKÅP, med stenskiva, nyrenässans, 1800-talets slut.

371442. POTTSKÅP, med stenskiva, nyrenässans, 1800-talets slut.

Längd 47, djup 5, höjd 78 cm.

Slitage, fanerskador, lös skiva, skiva troligtvis senare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 47, djup 5, höjd 78 cm.

Antal besök: 770