LJUSSTAKAR, ett par, silver, JL Hultman, svenska imporstämplar, 1960-tal.

371328. LJUSSTAKAR, ett par, silver, JL Hultman, svenska imporstämplar, 1960-tal.

Höjd ca 20 cm.

Bruksslitage, en med gåvoplakett under fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Antal besök: 1 190