ERNST WILHELM WIDELL. 1893-1969, olja på duk, signerad.

371122. ERNST WILHELM WIDELL. 1893-1969, olja på duk, signerad.

74 x 100 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

74 x 100 cm.

Antal besök: 1 649