TAKLAMPA, glas och pärlor, 1900-tal.

371063. TAKLAMPA, glas och pärlor, 1900-tal.

Höjd, exklusive sladd, 30 cm

Diameter 25 cm.

Funktion ej genomgången.
Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, exklusive sladd, 30 cm

Diameter 25 cm.

Funktion ej genomgången.
Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 3 276