ORIENTALISKA FÖREMÅL, 9 delar, porslin och metall.

37105. ORIENTALISKA FÖREMÅL, 9 delar, porslin och metall.

Tekanna, järn, erotiskt motiv, höjd ca 16 cm.
Skålar och lockdosa, 1800/1900-tal.
Armband, möjligtvis silver.

Slitage, smärre nagg, mindre skål med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband, möjligtvis silver.

Antal besök: 718