STEREOANLÄGGNING, Hitachi.

371035. STEREOANLÄGGNING, Hitachi.

Stereorack bestående av grammofon, cd-spelare, radio, dubbel
kasettspelare, equalizer och två högtalare
Mått på rack, höjd 88 cm, bredd 47 cm, djup 43 cm
Mått på högtalare, höjd 52 cm, bredd 30 cm, djup 21 cm.

Bruksslitage och funktionen ej testad.
Högtalarna har fanérskador i hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 907