SPEGEL i form av fartygsventil, 19/2000-tal.

371033. SPEGEL i form av fartygsventil, 19/2000-tal.

Diameter ca 47 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 47 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 447