GOLVLAMPA, MAE, Möller Armatur, Eskilstuna, 1950-tal.

370993. GOLVLAMPA, MAE, Möller Armatur, Eskilstuna, 1950-tal.

Höjd ca 129 cm.

Slitage, repor och skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 129 cm.

Antal besök: 4 113