Äppelskalare höjd ca 13 cm, längd ca 20 cm.
7 bunkar diameter 27 till 32 cm.
2 midjekrukor med lock höjd 23 och 28 cm.
Bulkruka höjd 23 cm.
Kolbox höjd 31 cm.
4 krukor diameter 18, 25, 30 och 31 cm.
Lock diameter 25 cm.
Brandspruta längd 82 cm.
Skopa längd 37 cm.
Varierande slitage, bucklor.
Bulkruka höjd 23 cm.
Kolbox höjd 31 cm.
Lock diameter 25 cm.
Brandspruta längd 82 cm.
Skopa längd 37 cm.
Varierande slitage, bucklor.