Auktionshuset Thelin & Johansson
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
TENNSTOP, Nils Erik Justelius, Eksjö, 1822.
370869. TENNSTOP, Nils Erik Justelius, Eksjö, 1822.
Höjd 18 cm.
Åldersslitage.
Bucklor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 18 cm.
Åldersslitage.
Bucklor.
1 319