LJUSSTAKAR, 2 par, samt SPEGELLAMPETTER 1 par, tenn.

370853. LJUSSTAKAR, 2 par, samt SPEGELLAMPETTER 1 par, tenn.

Ljusstakarnas höjd 15 cm, respektive 5 cm.
Lampetternas höjd 31 cm.

Åldersslitage, märken, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampetternas höjd 31 cm.

Antal besök: 833