VIRKAT ÖVERKAST, 240 x 120 cm, 1900-tal.

370797. VIRKAT ÖVERKAST, 240 x 120 cm, 1900-tal.

För enkelsäng.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

För enkelsäng.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 010