KAFFESERVIS, 31 delar, "Memory Lane", Royal Albert, England, 1900-tal.

370780. KAFFESERVIS, 31 delar, "Memory Lane", Royal Albert, England, 1900-tal.

10 kaffekoppar, höjd 7 cm
9 kaffefat, diameter 12,5 cm
12 assietter, diameter 17,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
3 kaffekoppar med nagg samt spricka.
1 kaffefat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 kaffekoppar, höjd 7 cm
9 kaffefat, diameter 12,5 cm

Ålders samt bruksslitage.
1 kaffefat med nagg.

Antal besök: 849