VÄGGDEKORATIONER Kina. 1900-tal.

37076. VÄGGDEKORATIONER Kina. 1900-tal.

Bemålade. 20,5/21 x 44,5/44 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 144