Ljusstakar, ett par, mässing, Oscar Nilsson, Eskilstuna, 1900-tal.

370724. Ljusstakar, ett par, mässing, Oscar Nilsson, Eskilstuna, 1900-tal.

Höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 338