SIDEBOARD/DOKUMENTSKÅP med jalusidörrar, teak, 1900-talets senare hälft.

37071. SIDEBOARD/DOKUMENTSKÅP med jalusidörrar, teak, 1900-talets senare hälft.

Längd 159, bredd 41, total höjd inkl lös benställning 67 cm.

Nyckel saknas. Slitage. Lös benställning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 685