MOTORCYKEL MED SIDOVAGN, leksak, plåt, sent 1900-tal.

370602. MOTORCYKEL MED SIDOVAGN, leksak, plåt, sent 1900-tal.

Längd ca 20 cm.
Bredd ca 13,5 cm.
Två cylindrig-modell.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 20 cm.
Bredd ca 13,5 cm.
Två cylindrig-modell.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 583