BJÖRN ERLING EVENSEN. Olja på pannå, Interiör med kvinna, signerad Evensen.

370601. BJÖRN ERLING EVENSEN. Olja på pannå, Interiör med kvinna, signerad Evensen.

40 x 32 cm.

Björn Erling Evensen (1924–2021)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 32 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 6 837