KÖKSSOFFA, 1800-tal.

KÖKSSOFFA, 1800-tal.
37057. KÖKSSOFFA, 1800-tal.

Furu, löstagbar sits. Längd 180, bredd 62, höjd 108 cm.

Slitage, soffan sidor med sprickor, benen med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
37057. KÖKSSOFFA, 1800-tal.

Antal besök: 3 564