ARMBANDSUR, titan, Casio, G-Shock, GS-300.

370535. ARMBANDSUR, titan, Casio, G-Shock, GS-300.

Digital och analog. Titanium. Urtavlans diameter 3 cm.

Visst slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage, smärre repor.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 955