Parti bijouterier etc (12). 1900-tal.

37051. Parti bijouterier etc (12). 1900-tal.

Bl a klocka märkt: Donada. Made in Swiss och Klocka Polhem.

Normal bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Normal bruksslitage.

Antal besök: 692