CLUBFÅTÖLJER, ett par, chesterfield modell, 1920/30-tal.

370508. CLUBFÅTÖLJER, ett par, chesterfield modell, 1920/30-tal.

Skinnklädsel.

Slitage, repor, mindre fläckar, märken, 2 smärre lagningar, ett smärre hål. En knapp lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skinnklädsel.

Antal besök: 1 979