SÄNGLINNE, 24 delar, lakan med spets och brodyr, 1900-tal.

370481. SÄNGLINNE, 24 delar, lakan med spets och brodyr, 1900-tal.

Lakan dekorerade med spets och brodyr.

Monogramsignerade, ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 008