SCHATULL INNEHÅLLANDE OLIKA SPEL, bland annat schack, domino, 1900-tal.

370465. SCHATULL INNEHÅLLANDE OLIKA SPEL, bland annat schack, domino, 1900-tal.

Schatullets mått, längd 28, bredd 20, höjd 13,5 cm.

Slitage, repor, fläckar. Lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 964