LEKSAKSBIL,Dunlop Cord,Tipp&co,Tyskland,1930/40-tal.

370442. LEKSAKSBIL,Dunlop Cord,Tipp&co,Tyskland,1930/40-tal.

Litograferad plåt.
Längd 40cm.

Ålders samt bruksslitage. Några delar saknas.Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litograferad plåt.
Längd 40cm.

Antal besök: 4 124