PARTI GLAS, rött, 15 delar, 1900-tal.

37036. PARTI GLAS, rött, 15 delar, 1900-tal.

Bland annat vaser. Höjd 1,5 - 27 cm.

Brukssitage. Nagg på några föremål, däribland stor vas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 901