SOFFA, gustaviansk stil , proveniens Kompositör Lars Erik Larsson , 1900-talets början.

370351. SOFFA, gustaviansk stil , proveniens Kompositör Lars Erik Larsson , 1900-talets början.

Soffa Gustaviansk stil, 1900-talets början.
Proveniens kompositör Lars Erik Larsson, 1908-1986
Längd 145 cm
Sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage, trasigt tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 145 cm
Sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage, trasigt tyg.

Antal besök: 2 134