PARTI SILVER, bland annat kaffeskedar Norge. Vikt (exkl ljusstakar, vas samt kniv) 126 gram.

37035. PARTI SILVER, bland annat kaffeskedar Norge. Vikt (exkl ljusstakar, vas samt kniv) 126 gram.

6 st kaffeskedar med emaljdekor, förgylda, Th Marthinsen Sterling Norge, längd ca 10 cm.
Ljusstakar 1 par, F.H.A&H Birmingham England, höjd ca 7 cm.
5 saltkar i glas med lock i silver, höjd ca 4 cm.
Brevkniv, otydliga stämplar, längd ca 18 cm.
Gaffel + Kniv, GAB 1965, längd 18 - 20,5 cm.
Vas, otydliga stämplar, höjd ca 13 cm.

SLitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

SLitage, bucklor.

Antal besök: 819