SKRIVBORD, jugend, 1900-talets första hälft.

370347. SKRIVBORD, jugend, 1900-talets första hälft.

Längd 126, bredd 68, höjd 77 cm.

Slitage, repor och märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 837