SOFFBORD, 1950/60-tal.

SOFFBORD, 1950/60-tal.
370313. SOFFBORD, 1950/60-tal.

Längd 110 cm
Bredd 52,5 cm
Höjd 57 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 110 cm
Bredd 52,5 cm
Höjd 57 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 639