BLÄCKSTÄLL samt BREVKNIV, mässing, Jugend tidigt 1900-tal.

370243. BLÄCKSTÄLL samt BREVKNIV, mässing, Jugend tidigt 1900-tal.

Märkt Geschutzt. Längd 21 cm.
Dekor med sjöjungfru och bläckfisk vid vattnet.

Slitage, saknar glasinsatsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Geschutzt. Längd 21 cm.

Slitage, saknar glasinsatsen.

Antal besök: 1 246