370204. PARTI BÖCKER, ett 40-tal, bl a "Philippe Starch", Judith Carmel-Arthur, B. Wahlströms, 1999.
Främst konstlitteratur men även Sjöholm & Goes "Handledning vid undervisning i Hembygdskunskap", P.A. Norstedt & söner, Stockholm, 1919.
Bruksslitage.