SCHATULL, trä och glas, med och för sytråd, "Clak's "Anchor" 1900-talets mitt.

370144. SCHATULL, trä och glas, med och för sytråd, "Clak's "Anchor" 1900-talets mitt.

Schatull i tre plan med lock av glas på det övre planet
Nedfällt läge: längd 40, bredd 20, höjd 10 cm
Medföljer gör en ask med sytråd.

Repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 293