SKRIN, trä och glas, med och för sytråd från Mölnlycke Garn, 1900-talets mitt.

370142. SKRIN, trä och glas, med och för sytråd från Mölnlycke Garn, 1900-talets mitt.

Sytillbehör
Skrin i trä, med lock i glas för sytråd, från Mölnlycke Garn
Längd 41, bredd 31, höjd 7 cm
Medföljer gör 2 askar med sytråd.

Repor samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sytillbehör
Längd 41, bredd 31, höjd 7 cm

Repor samt färgbortfall.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 735