TALLRIKAR samt KRYDDBURKAR, 13 delar, "Karneval" och "Dalom", Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

370056. TALLRIKAR samt KRYDDBURKAR, 13 delar, "Karneval" och "Dalom", Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

Tallrikar, "Karneval", diameter 19 cm
Kryddburkar, "Dalom", höjd inklusive lock 9 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 937