Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
ARVID STRÖMQVIST. Landskap med hus. Olja på pannå, signerad och daterad 47.
370053. ARVID STRÖMQVIST. Landskap med hus. Olja på pannå, signerad och daterad 47.
39,5 x 55 cm.
Smärre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
39,5 x 55 cm.
Smärre fläckar.
Växjö Auktionskammare
1 203