VASER, 2 st. Glas, näsduksvaser, Kosta, 1900-talets andra hälft.

370027. VASER, 2 st. Glas, näsduksvaser, Kosta, 1900-talets andra hälft.

Vaser med höjderna 10 respektive 12 cm.

Ej signerade, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej signerade, smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 784