Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
GÖSTA GRANSTRÖM. Porträtt, olja på duk, signerad och daterad -38.
369954. GÖSTA GRANSTRÖM. Porträtt, olja på duk, signerad och daterad -38.
54x63cm.
Ålderslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
54x63cm.
Ålderslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 637