ASTRID W LILJEFORS. "Ängskär skärgård", olja på pannå, signerad.

369899. ASTRID W LILJEFORS. "Ängskär skärgård", olja på pannå, signerad.

Dagmått 23 x 25 cm.
Falsmått 24 x 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 23 x 25 cm.
Falsmått 24 x 26 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 374