NILS BLIXT. Burk, näver, "GamBlomman", signerad Nils.

369885. NILS BLIXT. Burk, näver, "GamBlomman", signerad Nils.

Informationsblad om Nils Blixt medföljer.
Längd ca 11 cm
Bred ca 7,5 cm.
Höjd 10,3 cm.
Totalhöjd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 11 cm
Bred ca 7,5 cm.
Höjd 10,3 cm.
Totalhöjd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 299