PÄLS, mink, Blue Iris, storlek 38/40.

369819. PÄLS, mink, Blue Iris, storlek 38/40.

Gråfärgad minkpäls i swaggermodell och med sjalkrage
Invändigt helfodrad
Dold knäppning med hyskor och prydnadsknappar
Rygglängd 88 cm
Ärmens insida 43 cm
Ettikettmärkt HD Päls Drucker modell.

Bruksskick
Slitage
Avkortad
Utlagd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Invändigt helfodrad
Rygglängd 88 cm
Ärmens insida 43 cm

Bruksskick
Slitage
Avkortad
Utlagd.

Antal besök: 1 224