GUSTAV RUDA. Stadsmotiv, blandteknik på papper, signerad och daterad 1945.

369759. GUSTAV RUDA. Stadsmotiv, blandteknik på papper, signerad och daterad 1945.

37 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.
Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.
Färgbortfall.

Antal besök: 1 651