FIGURINER, 4 st, samt SKÅL, porslin, Made in Ussr.

36971. FIGURINER, 4 st, samt SKÅL, porslin, Made in Ussr.

3 kattdjur, höjd 10 - 10,5 cm.
Kanin, höjd 4 cm.
Skål, diameter 16,5 cm, höjd 8 cm.

Bruksslitage, skål med krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanin, höjd 4 cm.

Antal besök: 3 283